OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE/STARATELJE UČENIKA/CA III RAZREDA

Obavještavaju se roditelji/staratelji učenika/ca III razreda da će se četvrti roditeljski sastanak realizirati u srijedu 10. aprila 2019.godine sa početkom u 16.30 sati.

Raspored učionica za realizaciju roditeljskog sastanka:

III  1– učionica broj 2.

III   2– učionica broj  3.

III   3– učionica broj  4.

III  4- učionica  broj  6.

OBAVJEŠTENJE ZA RODITELJE/STARATELJE UČENIKA/CA I i II RAZREDA

Obavještavaju se roditelji/staratelji učenika/ca I i II razreda da će se četvrti roditeljski sastanak realizirati u  ponedjeljak  15. aprila 2019.godine sa početkom u 16.30 sati.

Raspored učionica za realizaciju roditeljskog sastanka:

I 1– učionica B 1                                                                 II 1– učionica broj  2.

I 2– učionica B 2                                                                 II 2– učionica broj  3.

I 3– učionica B 3                                                                 II 3- učionica broj  4.

I 4– učionica   A 2                                                               II 4– učionica  broj 7.