Dana 15.2.2018.  učenici IV-5 razreda smjer fotografi za medije, Srednje tehničke škole grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža u pratnji profesora Dževada Ibiševića posjetili su Olimpijski muzej u dvorani Huan Antonio Samaran, Zetra. Sa znatiželjom su odgledali kratki dokumentarni film o Olimpijskim igrama, te nakon toga  pažljivo razgledali eksponate širom muzeja  i divili se njihovoj specifičnosti. Pojedini eksponati koji su učenicima skrenuli  više pažnje zabilježeni su fotoaparatima. Kustos muzeja kao domacin, svojim izlaganjem je približio sliku našim učenicima tako da su stvorili predodžbu o Olimpijadi koja je u Sarajevu  održana u februaru 1984.godine iako to nisu lično doživjeli.

Foto sekcija