Dana 20.10.2017 godine, učenici Srednje tehničke škole grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije, imali su priliku posjetiti izložbu na Akademiji likovnih umjetnosti, Sarajevo. Izložba je otvorena u okviru trećeg Pop-up! studentskog festivala vizuelnih komunikacija, u galerijskom prostoru Akademije. Izložbu su posjetili učenici II4 razreda, i učenici III1 razreda(smjer web dizajn) u pratnji profesorice Danijele Madacky-Letić.
Učenici su imali priliku pogledati odabrane radove grafičkih dizajnera, tipografa, fotografa i vizuelnih umjetnika, ujedno i predavača na ovogodišnjem festivalu: Hrvoje Živčić (vizuelni umjetnik), Felix Beck (dizajner), Boštjan Botas Kenda (grafički dizajner i pedagog), Zijah Gafić (fotograf), Emil Kozole (dizajner i tipograf), Stevan Subić (strip crtač), Nikola Đurek (grafički dizajner i tipograf).