Nevladina organizacija Omladinski komunikativni centar iz Banje Luke provodi obuku učenika i stručnog osoblja srednjih škola na području  opštine Ilidža u sklopu projekta „Dijalog za budućnost 2“ koji implementiraju UNICEF, UNESKO i UNDP u partnerstvu sa Predsjedništvom Bosne i Hercegovine. Projekt „Dijalog za budućnost 2” se finansira sredstvima Kancelarije Ujedinjenih nacija za podršku izgradnji mira / Fonda za izgradnju mira (PBF).

Obuka  je  realizirana  14.02.  (četvrtak) i 15.02.2019.godine (petak)  u Srednjoj tehničkoj školi grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža. Koordinator obuke ispred škole bila je  pedagog škole, Hamidović Sanela, prof.  a obuci su prisustvovala 22 učenika naše škole.

Zahvaljujemo se sjajnom predavaču gospodinu Marković Saši, te organizatorima odlične radionice. Obogaćeni smo novim idejama saradnje, zajedništva, te kreativnim i inovativnim  idejama i stavovima. U prilogu možete pogledati odličnu radnu atmosferu.