Poštovani,

U skladu sa Naredbom Kriznog štaba Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo, te Kriznog plana pripravnosti i odgovora na pojavu virusa Covid 19 Srednje tehničke škole grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža, obavještavamo Vas da će se rad sa strankama u periodu od 6. jula 2020. godine do 20. jula 2020. godine odvijati od 9:00 do 12:00 sati.

Molimo stranke da poštuju sve higijensko-epidemiološke preporuke i mjere, te da nipošto ne ulaze u školske prostorije bez zaštitne maske, te pridržavanja odgovarajuće fizičke distance. Također je obavezna dezinfekcija ruku i obuće prilikom ulaska u školu gdje su postavljene dezinfekcione barijere za obuću i dezinficijensi za ruke.

Mole se sve osobe sa akutnim respiratornim simptomima ili povišenom tjelesnom temperaturom da ne ulaze u školske prostorije.