ODLIČNI REZULTATI POSTIGNUTI NA ATLETSKOM KUPU

U srijedu 29.5.2024. godine na pomoćnom stadionu AK Sarajevo održan je Atletski kup za srednje škole. Naši učenici u pratnji profesora tjelesnog i zdravstvenog odgoja Durgut Fuada i Krsmanović Ine, postigli su odlične rezultate na nivou općine Ilidža.

Postignuti rezultati:

III-4 Faris Fazlić 400m 1.mjesto III-1 Ardi Hiroš 100m 2. mjseto II-2 Najla Hodžić 100m 2.mjesto II-4 Tarik Drkić 1000m 2.mjesto

II-4 4x100m muška Štafeta za koju su nastupali: Zejd Kujović Eldar Arapović Amar Otajagić Imran Bolukbaši II-2 Osvojili su 3. mjesto.

Ukupni plasman na općinskom nivou Ilidža naša škola Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija dizajna i multimedije Ilidža zauzela je 3. mjesto i osvojila pehar. Iskrene čestitke učenicima i profesorima.