OBRADOVALI SMO NEKOGA!

Dana 12.6.2024. godine, u našoj školi je održan dobrotvorni bazar u koordinaciji pedagoga škole i Vijeća učenika naše škole. Svi učenici i profesori sa direktorom škole, nesebično su doprinijeli svojim trudom i zalaganjem da ovaj bazar u budućnosti bude imperativ. Stvorili su zajedno za posjetiteljima i prijateljima ove škole predivnu atmosferu solidarnosti i zajedništva. Bazar je imao svrhu da upotpuni dio fonda solidarnosti "Obraduj nekoga". Pokrenut je već nekoliko godina u našoj školi s ciljem pružanja pomoći učenicima kojima ta pomoć dobro dođe. Posebno veselje donijele su društvene igre monopol, karte i šah i sportske igre preciznosti: pikado zatvorenih očiju, gađanje čunjeva obručem na poene, zatim odmjeravanja snage potezanje konopa.Za svaku sportsku igru pobjednik je dobio nagradu. Omogućile su učenicima i posjetiteljima da se zabave i ovaj dan učine posebnim. Dobrotvorni bazar pokazao je visoku razinu saradnje između svih sudionika i značajno doprinio jačanju školske zajednice. Ovaj uspješan događaj postavio je temelje za buduće slične inicijative u našoj školi. Samo socijalno osviješteni ljudi daju dobre temelje ovim mladim ljudima za njihove buduće postulate u životu. Profesori,roditelji ,učenici...svi budite dio ovog sve snažnijeg tima.Neka nas sve raduje osmijeh koji uspijemo izmamiti nekome ...