You are currently viewing MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM

MEĐUNARODNI DAN OSOBA S INVALIDITETOM

U susret Međunarodnom danu osoba sa invaliditetom koji se obilježava svakog 03.12, a u organizaciji Mobilnog stručnog tima za podršku inkluzivnom obrazovanju (Lejla Arnautović, Merima Dramalija, Nevena Petrović), učenici JU Srednja tehnička škola grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža Amna Hasanović II-3, Alli Halilagić III-3, Adi Sakić I-3, Jasmin Kiridžić I-3 su učestvovali u realizaciji sportskih igara pod nazivom "Svi smo isti" koje su održane dana 01.12.2023.g. u JU Srednjoškolskom centru „Hadžići“.  Zahvaljujemo se našim učenicima, njihovim roditeljima, kolegama iz Srednje tehničke škole grafičkih tehnologija, dizajna i multimedije Ilidža i kolegama Srednjoškolskog centra „Hadžići“ na podršci u realizaciji ove značajne inkluzivne aktivnosti.