You are currently viewing NAJBOLJI POKLONI ZA KRAJ ŠKOLSKE GODINE. 24 ORIGINALNIH IDEJA

NAJBOLJI POKLONI ZA KRAJ ŠKOLSKE GODINE. 24 ORIGINALNIH IDEJA

Dragi učenici i profesori, Želimo podijeliti radost i toplinu koja je obasjala našu školu tokom nedavne razmjene poklona među učenicima. Ovaj poseban događaj nije samo prilika za darivanje materijalnih stvari, već i za jačanje veza među nama.

Vaša kreativnost i pažnja u odabiru poklona bili su nevjerojatni, stvarajući poseban trenutak koji će ostati urezan u naše uspomene. Ova inicijativa potiče duh zajedništva i suradnje, čime se gradi pozitivno zračenje u našoj školi.

Hvala svima koji su sudjelovali u ovom lijepom događaju. Neka ljubaznost koja je sijala tokom darivanja poklona bude inspiracija za daljnje suradnje i podrške među nama.

Razred II4 sa razrednicom Mr. sc. Ina Krsmanović, prof.