You are currently viewing POSJETA SOS-DJEČIJEM SELU I DONACIJA ZA NOVOGODIŠNJE PAKETIĆE ISPRED  SREDNJE TEHNIČKE ŠKOLE GRAFIČKIH TEHNOLOGIJA, DIZAJNA I MULTIMDIJE

Učenici III-4 razreda na vijeću učenika pokrenuli su incijativu donacije Novogodišnjih paketića djeci u SOS– dječijem selu. Dana 26.12.2023.godine, sa razrednicom prof. Indira Makaš i prof. Belma Memić iz naše škole organizirali je posjet SOS-Dječijem Selu s ciljem pružanja podrške i radosti djeci koja odrastaju u ovom posebnom okruženju. Ova humanitarna akcija rezultirala je prikupljanjem paketića i donacija koje smo s ponosom predali kao novogodišnje poklone.

Posjet SOS-Dječijem Selu bio je ne samo prilika za materijalnu podršku, već i za izgradnju mostova ljubavi, razumijevanja i solidarnosti. Vjerujemo da smo svojim doprinosom unaprijedili blagdane ovim divnim mališanima te doprinijeli stvaranju topline i sreće u njihovim srcima. Ova inicijativa nije samo humanitarna akcija, već i prilika za učenje važnosti empatije, suradnje te dijeljenja radosti s onima kojima je to najpotrebnije. Radujemo se budućim sličnim inicijativama koje će nas povezivati s zajednicom i činiti svijet boljim mjestom za sve nas.