You are currently viewing PREDAVANJE O PARTNER MENADŽMENTU U PRODAJNOM MARKETINGU

PREDAVANJE O PARTNER MENADŽMENTU U PRODAJNOM MARKETINGU

Dana 20.10.2022. godine, učenici i članovi Fotografske i marketinške sekcije, pod vodstvom prof. Rizvić Armine i prof. Hoze Adnana, imali su predavanje o partner menadžmentu u prodajnom marketingu. Predavač je bio uvaženi gospodin Kukuljac Jasmin, direktor IuteCredit Bosnia. Učenicima je predočen plan i postupak razrade odnosa na relaciji klijent-dobavljač, a učenici su pokazali veliku zainteresovanost i radoznalost. Kroz razne primjere i iskustva, upoznati su sa najefikasnijim metodama prodaje. Upoznati su sa disciplinama rada kao i time da je dobra priprema, poštenje, iskrenost i povjerenje, ključ svakog segmenta života pa i same prodaje. Zahvaljujemo se gospodinu Jasminu Kukuljcu na ukazanom vremenu i prenesenom znanju i nadamo se daljim uspješnim saradnjama.