You are currently viewing UČENICI  III1 RAZREDA PRISUSTVOVALI  PREDAVANJU  O  MALOLJETNIČKOJ  DELIKVENCIJI  I  RIZIČNOM PONAŠANJU KOD  MLADIH

UČENICI III1 RAZREDA PRISUSTVOVALI PREDAVANJU O MALOLJETNIČKOJ DELIKVENCIJI I RIZIČNOM PONAŠANJU KOD MLADIH

U srijedu, 8.12. 2021. godine, u prostorijama odgojno- razonodnog centra Spajalica, učenci III1 razreda, smjera Web dizajn, u pratnji razrednice profesorice Anese Tarahije, prisustvovali su interaktivnom predavanju na temu: “Maloljetnička delikvencija i rizično ponašanje kod mladih” . Učinici su imali priliku da se upoznaju sa različitim oblicima prevencije ali i sa kaznenim zakonom kao i posljedicama koje maloljetnička delikvencija ostavlja ne samo na počinitelje , već i na porodicu i društvo općenito. Nakon predavanja učenicma se obratila direktorica centra gđa. Vesna Filipović, koja je upoznala učenike sa radom centra, te se zahvalila na odzivu.