You are currently viewing ZAHVALNOST JE MAJKA SVIH VRLINA!

ZAHVALNOST JE MAJKA SVIH VRLINA!

Zahvaljujemo se Odsjeku za pedagogiju Filozofskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu koji nam je uručio pozivnicu povodom 60.godina postojanja i rada. Ovaj značajan datum je obilježen Svečanom akademijom, Okruglim stolom:"Pedagozi danas-izazovi i prilike", te Panel diskusijom:"Umjetnost i pedagogija". Ispred naše škole, obilježavanju se odazvala pedagog škole Sanela Hamidović, prof.. Na njeno zadovoljstvo, obilježavanju je prisustvovalo i pet učenica koje su završile našu školu, a sada su studentice Odsjeka za pedagogiju: Tabaković Lajla, Hodžić Emina, Murtović Lejla, Agaouglu Merjem i Smajić Veđida. Želimo Odsjeku za pedagogiju i dalje veoma uspješan i produktivan rad sa budućim pedagozima koji su prepoznati kao zaštitnici dobrobiti djece.