DAN ŠKOLE

Srednja škola grafičkih tehnologija multimedije i dizajna je uz prigodan program proslavila Dan škole. Prije 75. godine u klupe naše škole sjeli su prvi učenici. Točak vremena se kotrljao, a ona i sada predstavlja svjetiljku znanja. Zajedno sa svojim učenicima koji joj griju dušu obilježila je svoj dan. Manifestacija se održala u prostorijama kino Igman gdje je organizovan glavni program a pored glavne manifestacije upriličena je izložba učeničkih radova.

Nakon uvodne riječi voditeljice, v.d. direktorica Jasna Čolović-Rosić je pozdravila učenike, uposlenike i mnogobrojne goste škole. Zahvalila se na postignutoj promociji škole, ljudima koji su radili na mnogobrojnim projektima, kolegama koji na bilo koji način rade na afermaciji škole.