Uposlenici

v.d. direktorica Jasna Čolović-Rosić

Sanela Horo-Hamidović – pedagog

Snježana Alt-Balta – socijalni radnik

Zerina Kovačevič – psihologica

V. D. Školskog odbora:

Predsjednica, predstavnica Ministarstva Dijana Parla
Predstavnica opštine Ilidža Merima Bečarević
Predstavnica roditelja Lejla Dizdarević
Predstavnica uposlenika škole Ismeta Čengić

Bosanski jezik i književnost

  • Čupović Aida
  • Hasanspahić Kada
  • Močević Mersiha

Engleski jezik:

  • Kutlovac Elvira
  • Keško Nasiha

Njemački jezik

  • Dujso Ina

Matematika

  • Čolović-Rosić Jasna
  • Isović Djenana

Informatika

  • Delić Jasminka
  • Čolović-Rosić Jasna

Fizika

  • Isović Djenana

Biologija

  • Ramadanović Arnela

Hemija

  • Čengić Ismeta

Muzička kultura

  • Dokara Amar

Grafički dizajn

  • Kačunović Samir
  • Fazlić Haris
  • Čehić Amela

Tjelesni i zdravstveni odgoj

  • Durgut Fuad
  • Krsmanović Ina

Građansko obrazovanje demokratija i ljudska prava

  • Ljucević Elmedina

Vjeronauka

  • Terahija Anesa

Kultura religija

  • Fazlić Vahida

Stručno-teoriska nastava

  • Alijagić Azra 
  • Čengić Arijana
  • Čolović Denis
  • Ibrahimović Nermin
  • Jamaković Nermin
  • Čehić Amela 
  • Čengić Ismeta
  • Fulin Edin
  • Kačunović Samir
  • Kuć Selma
  • Obučina Aldin
  • Hozo Adnan
  • Rizvić Armin
  • Makaš Emil
  • Omanović Amer

Praktična nastava

  • Memić Belma
  • Šišić Samir
  • Makaš Indira
  • Lagumdžija Suljo
  • Hadžimulić Semir
  • Halilović Nadira

Stručni tim škole za podršku inkluzivnom obrazovanju:

Ismeta Čengić, prof.
Arnela Ramadanović, prof
Sanela Hamidović, pedagog
Nevena Petrović, psiholog
Merima Dramalija, defektolog

Mobilni tim:

Nevena Petrović, psiholog
Merima Dramalija, defektolog
Lejla Arnautović, logoped

Koordinatori vijeća učenika:

Sanela Hamidović, pedagog 

Zerina Kovačević, psiholog

Razrednici:

I-1 Isović Sabina

I-2 Hadžimulić Semir

I-3 Isović Djenana

I-4 Halilović Nadira

I-5 Memić Belma

II-1 Fazlić Vahida

II-2 Močević Mersiha

II-3 Obučina Aldin

II-4 Krsmanović Ina

III-1 Ibrahimović Nermin

III-2 Rizvić Armin

III-3 Hozo Adnan

III-4 Makaš Indira

IV-1 Hasansaphić Kada

IV-2 Omanović Amer

IV-3 Lagumdžija Sujo

IV- Šišić Samir