POSJETA CENTRU ZA MLADE “FUTURE”

Učenici IV-2, smjera multimedije su u ponedjeljak, 23. septembra 2024. godine, posjetili Centar za mlade "Future" u sklopu SOS Dječijih sela. Tokom posjete, razgovarali su o važnim temama i dijelili svoja mišljenja. Predstavnici centra prezentovali su dosadašnje aktivnosti, rezultate, te najavili nove projekte za naredni period. Posebno se istaklo izlaganje učenice Rejhane Tucaković, koja je podijelila svoja iskustva s biznis kampa, te prenijela stečeno znanje o pokretanju biznisa, marketingu, brendiranju i pitchovanju. Također, učenici su imali priliku saznati više o prednostima volonterizma i dobili su poziv da se aktivno uključe u buduće aktivnosti centra. Zahvaljujemo se profesorici Sanidi Šemić i profesoru Denisu Čoloviću na podršci, kao i Centru za mlade "Future" na gostoprimstvu. Radujemo se budućim sličnim posjetama i zajedničkim aktivnostima.