Na stadionu Atletski klub Sarajevo održan je Atletski kup za srednje škole 22.4.2026. godine. Nakon ukupnog plasmana naše škole i osvojenog drugog mjesta na nivou Općine Ilidža i dobijenog pehara, i ove godine otišli
Feđa Bećarević, naš dugogodišnji takmičar i sportista koji je već poznat po brojnim osvojenim titulama i odličnim rezultatima, ostvario je još jedan vrijedan uspjeh na ovogodišnjoj Tehnicijadi. U disciplini skok u dalj osvojio je
Ovogodišnja Tehnicijada zvanično je dobila novog vladara ženske odbojke. Šampionska zvona zvone. Naša ženska odbojkaška ekipa je krunisana. Djevojčice su osvojile prvu titulu Tehnicijade, nakon mnogo godina čekanja. Konfete su viđene u ponedjeljak, 20.4.2026.