Jasna Čolović-Rosić, v.d. direktora
Hamidović Sanela, pedagog
Snježana Alt-Balta, socijalni radnik
Kovačević Zerina, psihologica
v.d. Školski odbora
Predsjednica, predstavnica Ministarstva: Dijana Parla
Predstavnica opštine Ilidža: Merima Bečarević,
Predstavnica roditelja: Lejla Dizdarević,
Predstavnica uposlenika škole: Ismeta Čengić,
Bosanski, hrvatski, srpski jezik i književnost
Čupović Aida
Hasanspahić Kada
Močević Mersiha
Engleski jezik
Kutlovac Elvira
Keško Nasiha
Njemački jezik
Ina Dujso
Historija i kultura religija
Fazlić Vahida
Tjelesni i zdravstveni odgoj
Durgut Fuad
Krsmanović Ina
Sociologija i građansko obrazovanje/demokratija i ljudska prava
Ljucević Elmedina
Matematika
Čolović-Rosić Jasna
Isović Sabina
Šemić Sanida
Đenana Isović
Informatika
Delić Jasminka
Jasna Čolović-Rosić
Fizika
Isović Đenana
Hemija
Čengić Ismeta
Biologija
Ramadanović Arnela
Muzička kultura
Dokara Amar
Vjeronauka
Tarahija Anesa
Grafički dizajn
Fazlić Haris
Kačunović Samir
Čehić Amela
Stručno teoretska nastava
Alijagić Azra
Čengić Arijana
Čolović Denis
Čolović-Rosić Jasna
Hozo Adnan
Ibrahimović Nermin
Jamaković Nermin
Omanović Amer
Čehić Amela
Čengić Ismeta
Fulin Edin
Kačunović Samir
Kuć Selma
Obučina Aldin
Strujić Kenan
Rizvić Armin
Makaš Emil
Praktična nastava
Samir Šišić
Lagumdžija Suljo
Makaš Emil
Memić Belma
Strujić Kenan
Hadžimulić Semir
Halilović Nadira
Makaš Indira
Đapo Aida, sekretar
Cacan Izeta, samostalni referent za plan i analizu
Avdić Šućrija, bibliotekar
Lagumdžija Almedina, blagajnik
Rizvić Armin, koordinator praktične nastave
Đukić Senada, administrativni radnik
Panjeta Edin, domar
Konak Nermin, domar
Zorlak Izeta, portir
Mulaomerović Mejra, rad na održavanju čistoće
Pandžić Nizama, rad na održavanju čistoće
Pamuk Irma, rad na održavanju čistoće
Nevzeta Efendić, rad na održavanju čistoće
Mobilni tim
Nevena Petrović, psiholog
Merima Dramalija, defektolog
Lejla Arnautović, logoped
Stručni tim škole za podršku inkluzivnom obrazovanju
Ismeta Čengić, prof.
Arnela Ramadanović, prof
Sanela Hamidović, pedagog
Nevena Petrović, psiholog
Merima Dramalija, defektolog
Razrednici:
I-1 – Sabina Isović,
I-2 – Semir Hadžimulić
I-3 – Đenana Isović
I-4 – Nadira Halilović
I-5 – Belma Memić
II-1 – Vahida Fazlić
II-2 – Mersiha Močević
II-3 – Kenan Strujić
II-4 – Ina Krsmanović
III-1 – Nermin Ibrahimović
III-2 – Armin Rizvić
III-3 – Adnan Hozo
III-4 – Indira Makaš
IV-1 – Kada Hasanspahić
IV-2 – Amer Omanović
IV-3 – Suljo Lagumdžija
IV-4 – Samir Šišić